досвід використання Prostamin Forte

Фахівцями-урологами накопичено багатий досвід призначення капсул Prostamin при простатиті. Препарат, що не має побічної дії та показує високу ефективність при застосуванні як лікувально-профілактичний засіб, популярний у лікарів та пацієнтів.

Томаш показує результат лікування капсулами Prostamin

Історія нашого покупця

Досвідом використання ділиться Томаш Ганичка, мешканець Острави, Чехія.

«Простатит, що починається, нічим себе не видавав, крім зміни консистенції еякуляту. Було це понад тридцять років тому, після розлучення та переходу від фізичної праці до конторської посади. Занепокоєння ці зміни у мене не викликали, до лікаря я потрапив через десятиліття вже після виходу на пенсію.

Лікар констатував хронічний простатит і висловив упевненість у повному лікуванні хвороби. Однак я жодного помітного дискомфорту не відчував, тому до призначеного лікування та напрямків на повторні аналізи поставився без належної уваги.

Приблизно через два роки помилковість моєї позиції стала очевидною. У мене з'явився біль і тяжкість у промежині. Важко сечовипускання. Мені стало важко сидіти спочатку на стільці із жорстким сидінням, а потім на предметах м'яких меблів.

Капсули Prostamin упаковані в блістер

Візит до лікаря довелося повторити. Лікар прописав прийом антибіотиків та інших препаратів і попередив, що тепер, коли інфікованою виявилася вся залоза, медикаментозне лікування простатиту може не дати 100% ефекту. У цьому випадку після переходу хвороби на стадію ремісії мені доведеться до кінця життя приймати підтримуючі препарати.

Лікар дістав зі столу коробку з пігулками і розповів, як користуватися ліками. Так я почав приймати капсули для лікування простатиту Prostamin. Перший курс тривав 60 днів і розпочався після завершення лікування антибіотиками. Саме Prostamin, запевнив мене лікар, не дав хвороби виявити себе знову протягом цього терміну.

Після цього я зробив двотижневу перерву і знову пив фітопрепарат уже місяць, а не дві. Так з того часу й триває: я купую дві коробки капсул, це якраз на місяць, п'ю їх, як належить за інструкцією, потім роблю невелику перерву днів на 15-20. І все спочатку.

З моменту останньої зустрічі з урологом минуло понад два з половиною роки. Болі у простаті мене не турбують, сечовипускання в нормі. З лікарем спілкуємося телефоном, рідко. Він кличе на складання аналізів, я не йду: Prostamin допоміг мені прийти в норму, а від добра добра не шукають. Я радий, що написав цей огляд, сподіваюся, він комусь допоможе».