Апарати для лікування простатиту: вибираємо найкращий!

Простатит - це захворювання передміхурової залози у чоловіків. Простатит дуже небезпечний, оскільки крім того що доставляє сильний дискомфорт, має властивість прогресувати і переходити в більш складні форми. Це захворювання заважає вести активний спосіб життя і в цілому виконувати основні життєво важливі функції людини.

Багатьох цікавить питання, який існує апарат для лікування простатиту? Крім того що існує медикаментозний спосіб лікування, існують ще й інші способи.

У цій статті ми познайомимося з найефективнішими апаратами для лікування простатиту. Але для початку необхідно розібратися, які ж основні причини виникнення захворювання передміхурової залози і що викликає її запалення і збільшення в розмірах, відбувається з яких причин і які чинники впливають на цей процес.

Основні причини появи захворювання

 • проблеми з гормонами, гормональний дисбаланс;
 • сильний стрес або нервове перенапруження;
 • слабкий організм і поганий імунітет;
 • малоактивний спосіб життя, гіподинамія;
 • вживання алкогольних напоїв і нездоровий спосіб життя в цілому;
 • незбалансоване харчування, в якому не вистачає вітамінів і важливих мікроелементів.

Найчастіше простатит виникає у чоловіків, які ведуть нездоровий спосіб життя. Оскільки якщо людина неактивний по життю, відбувається застій рідини в області таза, внаслідок чого може виникнути простатит. Тому дуже важливо займатися фізкультурою, лікувальної аеробікою і після пробудження робити легку гімнастику.

Це стане відмінною профілактикою захворювань. Правильне харчування також грає неймовірно важливу роль, оскільки імунітет залежить від харчування і способу життя, незважаючи на генетичний фактор. Якщо в організм не буде надходити достатня кількість мікроелементів і вітамінів, він буде ослаблений, і при попаданні інфекції в організм не буде чинити опір.

Звичайно ж, це все суто індивідуально і зовсім не означає що у водія або менеджера, які ведуть сидячий спосіб життя, буде простатит. Найчастіша причина, по якій виникає це захворювання, це інфекція що передається через статевий акт з носієм інфекції.

симптоми захворювання

 • порушення в статевій сфері;
 • сильна гострий біль в промежині;
 • ниючий біль в області таза;
 • гострий біль під час спорожнення сечового міхура.

У тому випадку якщо з'явився у вас хоч один із симптомів, не потрібно займатися самолікуванням. В обов'язковому порядку можна відвідати лікаря і проконсультуватися з даної проблеми, дізнатися, як не допустити розвитку захворювання.

Насправді від нього ніхто не застрахований і з віком все більше чоловіків хворіють на простатит. Але існує перелік факторів, які особливо підвищують ризик виникнення даного захворювання.

Що робити, щоб знизити ризик захворювання?

 • вести активний і здоровий спосіб життя;
 • правильно харчуватися, в раціоні має бути присутнім багато корисних мікроелементів.

Лікарі радять вживати продукти багаті клітковиною, побільше їсти овочів і фруктів, цим самим ви наситите організм корисними вітамінами. Прогулянки на свіжому повітрі також позитивно вплинуть на загальний стан здоров'я.

Не менш важливу роль відіграє заняття фізкультурою і ранковою гімнастикою, одним словом важливо вести здоровий спосіб життя. Якщо ви будете виконувати цей ряд умов, ризик виникнення простатиту у вас значно зменшиться.

діагностика простатиту

діагностика простатиту і його лікування апаратом

Якщо у вас з'явився хоча б один із симптомів захворювання, не потрібно займатися самолікуванням і використовувати різні методи і способи народної медицини. Важливо відразу ж звернутися до лікаря для проведення ретельного огляду, для того щоб виключити або підтвердити наявність захворювання.

Лікар проводить пальцевий огляд, за допомогою якого він дивиться на стан передміхурової залози, оцінює її розміри і стан. Береться мазок зі слизової на аналіз. Завдяки аналізу буде можливість дізнатися про наявність інфекції, цим самим аналіз допоможе зрозуміти причину виникнення простатиту.

У частих випадках при наявності простатиту рівень лейкоцитів значно підвищено. У тому випадку якщо у хворого виникає сильна і гостра біль під час огляду, лікар призначає УЗД обстеження. У разі необхідності лікар дає направлення на додаткові аналізи, які допоможуть підібрати лікування для пацієнта.

На основі отриманих результатів аналізів призначається курс лікування, це можуть бути як антибіотики, так і різні свічки і мазі. У тому випадку якщо захворювання занадто запущено, лікувати хронічний простатит необхідно в стаціонарі під контролем лікаря.

Простатит необхіднодіагностувати, починаючи з моменту появи перших ознак, оскільки захворювання може перейти в хронічну форму. І тоді захворювання лікують не медикаментозно, а вирішують проблему хірургічним шляхом. Існує ще апарат для лікування простатиту.

Апарати для лікування передміхурової залози

Крім того що існує медикаментозне лікування простатиту, є прилади для лікування простатиту на різних стадіях захворювання.

Апарати для лікування простатиту розроблені досить давно. Ефективність доведена, більше 91% чоловіків позбулися простатиту завдяки приладам.

Апарату для лікування простатиту - вбивають шкідливі мікроби за допомогою пульсуючого магнітного поля. Використовують апарати і при хронічному простатиті.

Спеціальні прилади добре знімають запалення, покращують кровообіг в органах малого тазу, вбивають все віруси та інфекції, які вражають залозу, повертають колишні розміри залози.

Існують різні апарати для лікування простатиту, у них однаковий принцип дії. Відрізняються вони виключно виробником і маркою, і звичайно ж ціною. Досить часто їх приймають для лікування простатиту, оскільки найчастішою і основною причиною виникнення простатиту стають шкідливі бактерії, які передаються статевим шляхом.

Принцип роботи апаратів

Принцип роботи апаратів полягає в тому, щоб знищувати інфекції які згубно впливають на роботу передміхурової залози. Перед тим як застосовувати апарат необхідно проконсультуватися з лікарем і пройти повне обстеження. Оскільки симптоми простатиту можуть бути помилковими і просто викликані зовсім іншим захворюванням.

В першу чергу необхідно провести пальцевий огляд для того що б дізнатися збільшена передміхурова залоза і на скільки. Здати аналіз зі слизової на бак посів. І тільки, виходячи з отриманих результатів аналізів, лікар призначить вам комплексне лікування, яке буде опрацьовано на основі вашого загального стану здоров'я.

Лікарі не рекомендують самостійно без призначень лікаря застосовувати апарат для лікування простатиту, оскільки ви можете собі тільки нашкодити. Від самолікування мало буває користі, як для організму, так і для всього здоров'я в цілому. Лікування простатиту апаратом вимагає особливих навичок, без консультації лікаря не обійтися.

висновок

Простатит зустрічається все частіше, розвивається як у молодих хлопців, так і у старшого покоління. Для того щоб запобігти появі простатиту, необхідно вести активний і здоровий спосіб життя. Якщо у вас з'явився хоч один симптом, потрібно відразу звернутися до лікаря.

Самолікуванням займатися лікарі не радять, так як це може тільки погіршити всю ситуацію і нашкодити всьому організму. Необхідно в першу чергу відвідати лікаря і здати всі необхідні аналізи. На основі отриманих результатів лікар призначить курс лікування, враховуючи загальний стан.

Крім медикаментозного лікування, лікар може застосовувати апарат для лікування простатиту, який завдяки хвилям може знищувати все інфекції, що згубно впливають на передміхурову залозу і заважає їй виконувати основні функції.

Апарати для лікування простатиту не менше ефективні, ніж лікарські препарати - це доведено на практиці. У короткі терміни простата зменшується в розмірах і йде запалення, відновлюється нормальне функціонування залози. Лікування простатиту в домашніх умовах без порад лікаря не принесе ніякої користі.