Таблетки від простатиту

препарати від простатиту

На жаль, багато чоловіків після 40 років страждають від запальних захворювань простати. Якщо запальний процес не почати лікувати вчасно, він перейде в хронічну форму, що у свою чергу призведе до складніших проблем із репродуктивною функцією, ерекцією чи сечовипусканням.

Недорогі та ефективні таблетки

Фахівець проводить обстеження, щоб встановити правильний діагноз, а також знайти причину виникнення захворювання. На основі результатів досліджень призначають найбільш ефективні таблетки для цієї форми та стадії захворювання. Терапія за допомогою пігулок не має універсальної схеми. У кожному конкретному випадку лікар призначає дозування та курс лікування індивідуально. Таблетки для лікування простатиту ділять на кілька груп:

  • Аналгетики.
  • Альфа-Адреноблокатори.
  • Заспокійливі.
  • Спазмолітики.
  • Протизапальні.
  • Антибіотики.
таблетки від простатиту

На ранніх стадіях пацієнтові призначають таблетки від простатиту. Правильно підібрані препарати зупинять розвиток запалення та відновлять роботу передміхурової залози.

Пігулки від простатиту може призначати лише фахівець. Самостійний прийом категорично протипоказаний - це може призвести до непоправних наслідків.

Анальгетики

Для усунення болючого синдрому призначають прийом аналгетиків. Ця група включає багато лікарських засобів. Проте лікарі не рекомендують приймати анальгетики понад п'ять діб, оскільки можуть виникнути інші проблеми зі здоров'ям. Часта побічна дія – запалення стінок ШКТ. Пацієнт може відчувати печію, нудоту і біль у епігастральній ділянці.

Альфа-Адреноблокатори

Препарати цієї групи призначають підвищення якості лікування. Призначають їхнього фахівця. Таблетки дозволяють знизити тонус м'язів сечового міхура та гладких м'язів, знизити рівень артеріального тиску. Крім того, препарат допомагає зменшити вираженість симптомів, знизити ступінь тиску на стінки каналу, покращити виведення сечі та повністю усунути запалення.

Позитивний ефект після застосування альфа-адреноблокаторів спостерігається у 80% пацієнтів.

Заспокійливі таблетки

У пацієнтів, які страждають на простатит, спостерігається зниження потенції та проблеми з еректильною функцією. У зв'язку з цим чоловік відчуває занепокоєння та стрес. Ці явища негативно впливають на ослаблений організм. Для відновлення нервової системи призначають прийом заспокійливих пігулок.

Заспокійливі препарати не приймають довго, щоб організм не звик до постійного надходження активних компонентів.

Спазмолітики

Причиною болю у простаті може бути не лише запальний процес. Найчастіше біль виникає внаслідок спазму м'язів промежини. Для усунення цього симптому призначають препарати, що допомагають розслабити м'язи. До таких засобів відносять спазмолітики. Застосовують для лікування хронічного та застійного запалення передміхурової залози.

Протизапальні

Ефективні при будь-якій формі та стадії захворювання. Для лікування простатиту використовують лише НВПС. Протизапальні препарати цієї групи мають не тільки яскраво виражений протизапальний ефект, але й сильнодіючий знеболюючий. Найбільш ефективні препарати на основі кетопрофену, диклофенаку та ібупрофену. Призначає протизапальні препарати лікар після обстеження. Перед застосуванням необхідно уважно вивчити інструкцію щодо протипоказань і побічних дій.

Антибіотики

Застосування антибіотиків показано при простатиті бактеріальної природи. Інфекцію буде легко видалити, попередньо визначивши вид патогенної мікрофлори. Лікар оцінює стан чоловіка та симптоматику, результати аналізів, щоб підібрати ефективні антибіотики, а також визначає дозування та курс терапії.

Антибіотики руйнівно діють не тільки на захворювання, але й негативно впливають на слизові та корисні мікроби, що беруть участь у травленні. Тому необхідно приймати у комплексі з біфідобактеріями.

Нові ліки від простатиту

Лікарські препарати нового покоління відрізняються швидким проникненням у тканини ураженого органу. Крім того, такі ліки мають значно менше побічних ефектів.

Пігулки для профілактики простатиту

Медикаментозні засоби для профілактики простатиту орієнтовані на нормалізацію функціонування залози. Основними компонентами таких ліків є натуральні екстракти рослин, які м'яко усувають запальний процес, нормалізують кровообіг, ліквідують застійні явища.