Перелік найкращих препаратів від простатиту

ліки від простатиту

Простатит вважається поширеною та широко відомою хворобою. Кожен другий чоловік середнього віку стикався з цим неприємним захворюванням, яке приносить масу неприємних відчуттів та проблем різного характеру. Запалення передміхурової залози ще жодного разу не відбувалося без наслідків. Хвороба не зникає просто так, її необхідно лікувати інакше вона перейде в хронічну стадію і даватиме ускладнення на всі органи малого тазу. То що краще застосовувати в терапевтичних цілях, щоб досягти 100% результату лікування? Чому віддати перевагу? Препаратам, які рекламують на кожному каналі телебачення як найкращі ліки від простатиту чи народним засобам, проти яких виступає традиційна медицина?

Ліки від простатиту у чоловіків

Серед численних таблеток і свічок, які пропонують у кожній аптеці країни, є кілька препаратів, що дійсно добре зарекомендували себе. Вартість вони мають високу, але й ефективність та швидку дію їх також доведено. Вони поділяються на кілька видів:

  • Антибіотики. Слід застосовувати такі, що мають здатність максимально проникати у простату. Серед таких слід виділити тетрацикліновий ряд цих препаратів. Впливають на простату також макроліди.
  • Препарати широкого спектра дії. Їх слід приймати, тому що складно визначити флору, що живе в передміхуровій залозі. Антибактеріальні властивості широкого спектра знищують інфекцію, що спричинила простатит. Це насамперед ліки групи пеніцилінових.
  • Ліки від простатиту у чоловіків групи фторхінолів. Мають властивість глибоко накопичуватися в передміхуровій залозі і одночасно мають протимікробну дію. Вважаються ефективнішими, ніж антибіотики та пеніцилінова група.

Найкращі ліки від простатиту в народній медицині

Існує безліч народних рецептів для лікування простатиту. Найбільш дієвим вважається прийняття відвару або настойки, виготовлених з Червоного кореня. Цю рослину можна придбати в аптеці, вже у подрібненому вигляді. Відвар готують як чай, заливають на добу термос і приймають перед їжею по 100 гр. Склад напою: 25 г лікарського кореня на 1 л окропу. Можна змішувати відвар з молоком та медом.

Настоянка готується за рецептом. Слід взяти 50 г сухого червоного кореня. Перетерти його та всипати в банку. Туди влити 0, 45 мл горілки. Щільно закрити та поставити в тепле та темне місце. Витримати 10 днів та процідити. Приймати внутрішньо по 1/2 ч. л на склянку води, за 30 хвилин до вживання їжі, тричі на день. Курс складає 4 етапи від 1 до 3-х місяців з перервою в один місяць.