Методи лікування простатиту у чоловіків

Відомі різні методи лікування простатиту у чоловіків. Багато з них ефективні саме в комбінації між собою. Якісь є пріоритетними, інші добре доповнюють основний курс лікування.

Програму з відновлення здоров'я повинен призначити лікар. Додаткові процедури варто узгоджувати з фахівцем. У будь-якому випадку самостійно не варто вибирати навіть фізичні навантаження. Деякі з них можуть бути протипоказані при простатиті.

Антибіотики при лікуванні простатиту

Бактеріальний простатит, який зустрічається найчастіше серед чоловіків середнього віку, переважно лікувати бактериостатическими і бактерицидними препаратами. Тільки вони можуть зупинити розвиток запального процесу і поліпшити самопочуття пацієнта в значній мірі. Відбувається це якраз завдяки зменшенню активності бактерій.

ліки для лікування простатиту

Стійкий результат лікування антибактеріальними засобами можна отримати вже на другу добу використання препаратів. Звичайно, в тому випадку, якщо комбінація засобів підібрана правильно, з урахуванням збудника інфекційного запалення, віку пацієнта, ступеня ураження тканин передміхурової залози.

Прямий масаж простати

Методи лікування хронічного простатиту у чоловіків включають і мануальное вплив безпосередньо на уражений орган. Виконуватися прямий масаж повинен тільки фахівцем. Самостійні маніпуляції з передміхурової залозою неприпустимі. Це може привести до травмування настільки делікатного органу і прилеглих до нього частин сечостатевої системи.

Важливо дотримуватися гігієни і правила санітарної обробки зони проведення масажу. Ще й тому краще проводити мануальні маніпуляції з простатою в умовах клініки. В крайньому випадку, можна викликати лікаря додому, ретельно дотримуючись інструкції та рекомендації фахівця.

Масаж простати зменшує запалення, прибирає застійні явища, активізує функціональні особливості діяльності передміхурової залози, нормалізує обмінний баланс в тканинах органу.

За часом впливу процедура дуже нетривала. А при профілактичному проведенні абсолютно безболісна.

Противірусна терапія при простатиті

Неспецифічні простатити зустрічаються значно рідше. Однак вірусна природа захворювань має на увазі свої методи лікування простатиту у чоловіків. В першу чергу - це противірусні засоби.

Передбачається і обов'язкова терапія для статевого партнера. Так як більшість вірусних простатитів заробляється через незахищений сексуальний контакт. Внаслідок чого чоловік стає не тільки володарем неприємного захворювання, але і переносником інфекції.

віруси в організмі як причина розвитку простатиту

Лікування вірусних простатитів частіше за все знаходиться в компетенції дерматовенерологів. Але може бути віднесена і до діяльності імунологів. Адже неспецифічні простатити бувають як висхідні, так і спадні. Наприклад, наслідком поширилася інфекції, отриманої повітряно-крапельним шляхом.

Не можна ставитися халатно навіть до банальну застуду, перебуваючи в групі ризику піддаються запаленню передміхурової залози. А в сучасних умовах - це чоловіки старше 35 років.

Свічки при простатиті

Однією з найбільш дієвих методик лікування запальних процесів в сечостатевій системі чоловіки є використання ТРАНСРЕКТАЛЬНОГО свічок. Ефективність цього методу полягає в більш короткому шляху, який проходять активні речовини (антибіотики, спазмолітики, анальгетики та інші) до запаленого органу.

ректальні свічки для лікування простатиту

Безпосереднє введення препарату в пряму кишку прискорює транспортування медикаментозних засобів в порівнянні з пероральним прийомом ліків. Додатково до всього зменшується навантаження на печінку. Адже препаратів немає необхідності проходити через неї перед попаданням в кров. Вони безпосередньо всмоктуються в тканини і лімфатичні рідини через стінки кишечника.

Супозиторії призначаються на різних етапах перебігу захворювання. І не менш ефективні в якості профілактичного заходу при хронічному простатиті. Містять в собі велику кількість рослинних компонентів і не викликають особливих труднощів при використанні. Головна умова, що слід дотримуватися, - це ретельна гігієна і спокій після введення супозиторія протягом 20-30 хвилин.

трав'яні настої

В якості підтримуючої заходи і загальнозміцнюючий засіб рекомендуються до застосування різноманітні методи лікування простатиту народними засобами у чоловіків. Це тонізуючий чай, імуномодулюючі склади, препарати, націлені на стимуляцію регенеративних функцій організму. Вкрай ефективні настої, які надають спрямоване уросептіческое дію.

трав'яні настойки для лікування простатиту

Сечогінні і біостімулірующіе препарати не дають утворюватися застійним явищам в області простати, сприяють регулярному очищенню організму від патогенної флори. Деякі трави роблять безпосередній вплив на еректильну функцію чоловічого організму, що благотворно позначається на роботі всієї сечостатевої сфери.