Інструкція із застосування Prostamin Forte

Капсули для лікування простатиту, що містять не менше 500 мг інгредієнтів фітопрепарату, що діють, запечатані в блістери і упаковані в картонну коробку. В одній коробці – 30 капсул Prostamin.

Крім блістерів, в коробку вкладається друкована інструкція до препарату. На лицьову сторону коробки нанесена інформація про виробника, надруковано логотип та повну назву лікарського засобу, є вказівки про правильне застосування рослинного комплексу для лікування простатиту та захворювань сечовивідних шляхів.

Використання капсул Prostamin в Україні дозволено державною фармацевтичною комісією.

Показання та протипоказання

Чоловік із простатитом п'є капсули Prostamin

Показанням до застосування препарату Prostamin є будь-які ураження простати та урогенітального тракту.

Протипоказань не має. Обережно приймати при захворюваннях імунної системи.

Спосіб застосування

Лікування простатиту та захворювань сечостатевої сфери – показання до застосування Prostamin. Вживати по одній капсулі вранці та ввечері після або під час їди. Запивати достатньою кількістю води.

Курс лікування – півтора-два місяці. Повторний курс лікування призначається за три тижні після закінчення попереднього. Допускається необмежену кількість прийомів курсів препарату.

Попередження

Прийом препаратів з рослинної сировини не замінює споживання овочів та фруктів. Перед початком прийому бажана консультація профільного фахівця: лікар розповість, як користуватись препаратом у кожному конкретному випадку.

Перевищення рекомендованої дози не підвищує ефективність препарату. Випадки передозування невідомі. Дозволяється одночасний прийом вітамінно-мінеральних комплексів та капсул Prostamin.

Умови зберігання

Зберігати в сухому прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів, не більше трьох років. Берегти від дітей. Початий блістер тримати у холодильнику. Дата виготовлення проставлена на картонній упаковці.